JAK WYGLĄDA PROFESJONALNA KONSERWACJA BOISK WYKONYWANA PRZEZ FIRMĘ CENTRAL KORT?

Pierwszym etapem konserwacji jest podnoszenie włókien sztucznej murawy wraz z rozluźnieniem zagęszczonych warstw wypełnienia, co jest kluczowym czynnikiem dla ich trwałości.

Następnie, przy pomocy specjalistycznego urządzenia Verti Top, zostają usunięte zanieczyszczenia. Obrotowe szczotki usuwają śmieci i część granulatu z powierzchni. Całość jest poddawana głębokiej filtracji - odpadki są magazynowane w pojemniku maszyny, a czysty granulat wraca na boisko, gdzie jest równo rozprowadzany i wmiatany do wnętrza za pomocą tylnej szczotki.

Kolejną czynnością jest szczotkowanie, przeprowadzane przy pomocy urządzenia Verti Brush. Zabieg ten znacząco poprawia jakość prowadzenia piłki oraz zmniejsza ryzyko kontuzji i skaleczeń.

Urządzenia

Tylko konserwacja przeprowadzona przy użyciu specjalistycznych urządzeń daje gwarancję utrzymania boiska w doskonałym stanie technicznym przez wiele lat, podnosi komfort gry i bezpieczeństwa użytkowników. Firma Central Kort korzysta z urządzeń marki REDEXIM (Holandia) - czołowego producenta specjalistycznego sprzętu do konserwacji nawierzchni syntetycznych.